VOLEYBOL

5-18 yaş aralığındaki voleybolcu adaylarımıza, uzman antrenörlerimiz tarafından çocuklarımızın seviyelerine göre hazırlanmış olan programlarımızdaki öncelikli hedefimiz, çocuklarımızın sportif becerilerini arttırmak, sporcularımıza voleybol temel tekniklerini öğretmek ve sporcu disiplinini aşılamaktır.

Anadolu Birlik Spor Kulübü Voleybol Okulu olarak sporcu ve sporcu adaylarımızın fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini kapsayan çok yönlü bir eğitim sunmaktayız.

Sporun, gelişim gösteren sporcu üzerindeki etkisi yalnızca fiziksel değildir. Sporcu adaylarımız spor yaptıkları süre içerisinde sosyal bir çevre içinde kendilerini tanıma, bir ekibe katılma, ekip üyesi olarak mücadele etme, paylaşma, öz çalışma disiplini kazanma fırsatını bulurlar. Voleybol kulübümüze devam eden sporcularımızın, sosyal, fiziksel ve teknik gelişimlerini takip eder ve her zaman öğrencilerimizin becerilerini bir üst seviyeye çıkarmayı hedefleriz.

Voleybol okulumuzda uygulanan programlar, çocuklarımızın seviyelerine göre hazırlanmış olup, bu programlardaki öncelikli hedef, çocuğun sportif becerisini arttırmak, voleybol temel tekniklerini öğretmektir. Voleybol okulu programlarımız deneyimli antrenörler tarafından hazırlanmaktadır. Toplu veya topsuz olarak uygulanan eğitim teknikleri ile çocuğun ileriki yaşlarda, her türlü hareketinde gerekli olan koordinasyon, denge, ritim ve algılama süratini geliştirmeyi hedeflememekteyiz.

Voleybol okullarında yeterli fiziksel özelliklere sahip ve beklenen düzeye ulaşmış olan sporcu adayları, yaşlarına uygun olarak altyapı takımlarımızda yer almaya hak kazanırlar.

**** ÜCRETSİZ DENEME ANTRENMANLARIMIZA katılarak, siz de aramızda olmayı deneyimleyebilirsiniz.

Hemen yerinizi ayırtmak ve detaylı bilgi almak için 0 312 220 20 06 ve 0 533 434 27 03 numaralı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Kendini daha çok geliştirerek ilerlemek isteyen sporcularımız, grup antrenmanlarımıza katılmak dışında profesyonel hocalarımızdan birebir özel antrenman desteği de alabilirler. Sporcunun eksiklerini tamamlamak ya da yeteneklerini en üst düzeye taşımak için en iyi yol olabildiğince fazla tekrar yapmaktır. Bunun için, sporcuya özel olarak hazırlanan özel antrenman programı en iyi seçenek olacaktır.

Voleybol-07
Voleybol-07

Voleybol-08
Voleybol-08

Voleybol-01
Voleybol-01

Voleybol-02
Voleybol-02

Voleybol-04
Voleybol-04

Voleybol-05
Voleybol-05

İncele Takım Ol
Kaybı Önle
Değer Yarat

ABK Ailesinin Değerleri

  • OKUL ÖNCESİ SPOR
  • FUTBOL
  • VOLEYBOL
  • BASKETBOL
  • ÖZEL ANTREMAN
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this