BASKETBOL

Kazanmaya sevindiğimiz kadar kaybetmeyi öğrenmenin de önemli olduğu bilinciyle hareket etmekte ve en büyük başarının kazanılan maç sayısı değil; öğrencilerimizdeki gözle görülür gelişim olduğuna inanmaktayız. 5 – 18 yaş aralığındaki basketbolcu adaylarımızın kademeli olarak topla iletişim kurma, temel duruş, dripling, paslaşma, pozisyon alma, defans yapma ve şut atma becerilerini, uzman koçlarımız tarafından yaş gruplarına ve seviyelerine uygun şekilde hazırlanan eğitim programlarımız doğrultusunda geliştiriyoruz.

Altyapı yaş gruplarında müsabakalarda yer alarak rekabet, liderlik ve stres yönetimi gibi edimleri de tecrübe etme fırsatı oluşturmaktayız. Fark yaratan yetenekli sporcularımızın A Takımlar seviyesi basketbol spor kulüpleri takımlarına yönlendirilmesi konusunda en büyük destekçileri olmaktan mutluluk duyarız.

**** ÜCRETSİZ DENEME ANTRENMANLARIMIZA katılarak, siz de aramızda olmayı deneyimleyebilirsiniz.

Hemen yerinizi ayırtmak ve detaylı bilgi almak için 0 312 220 20 06 ve 0 533 434 27 03 numaralı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Kendini daha çok geliştirerek ilerlemek isteyen sporcularımız, grup antrenmanlarımıza katılmak dışında profesyonel hocalarımızdan birebir özel antrenman desteği de alabilirler. Sporcunun eksiklerini tamamlamak ya da yeteneklerini en üst düzeye taşımak için en iyi yol olabildiğince fazla tekrar yapmaktır. Bunun için, sporcuya özel olarak hazırlanan özel antrenman programı en iyi seçenek olacaktır.

Abk-basketbol-06
Abk-basketbol-06

Abk-basketbol-01
Abk-basketbol-01

Abk-basketbol-02
Abk-basketbol-02

Abk-basketbol-03
Abk-basketbol-03

Abk-basketbol-04
Abk-basketbol-04

Abk-basketbol-05
Abk-basketbol-05

İncele Takım Ol
Kaybı Önle
Değer Yarat

ABK Ailesinin Değerleri

  • OKUL ÖNCESİ SPOR
  • FUTBOL
  • VOLEYBOL
  • BASKETBOL
  • ÖZEL ANTREMAN
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this