Kiralama

Saha / Salon Kiralama

Anadolu Birlik Spor Kulübü

Futbol, basketbol veya voleybol tutkunlarının en önemli ihtiyaçlarından biri de profesyonel saha ve salonlar. Ankara’da bu ihtiyacı karşılayan kurumların başında Anadolu Birlik Spor Kulübü geliyor. ABSK bünyesindeki futbol sahası, basketbol ve voleybol salonları gruplara, kurumsal kurum ve kuruluşlara kiraya veriliyor. Otoparkı, güvenliği, kafeteryası, hijyenik soyunma odaları, sıcak suyu, emanet dolapları, profesyonel ekipmanları, kafeterya alanından ve tribünden spor yapanları izleme imkanıyla ABSK tesisleri, saha kiralayanların maçlarını ve antrenmanlarını keyfe, mutluluğa dönüştürüyor.

Kiralama Hizmetlerimiz;

Anadolu Birlik Spor Kulübü

Anadolu Birlik Spor Kulübü bünyesinde yer alan halı sahamız, 55×33 metrelik ölçüleriyle sadece bulunduğu bölgenin değil, Ankara’nın en büyük ve profesyonel halı sahalarından biridir. Futbol sahası kiralamak isteyen gruplara, kurum ve kuruluşlara açık sahamız, spor kulübü işletmeciliğinde Ankara’nın aranan markalarından biri olan ABSK güvencesiyle futbol tutkunlarının hizmetindedir. Otoparkından soyunma odalarına, birinci sınıf ekipmanlarından kafeteryasına kadar ABSK futbol sahası, maçlarını veya antrenmanlarını dostluğa, eğlenceye, güçlü rekabete dönüştürmek isteyenleri bekliyor. ABSK bünyesindeki açık halı sahaları, tribünden maç ve antrenman yapanları izleme imkanı da sağlamaktadır. Sahaları kiralamak üzere uygun saatleri öğrenmek için sabit veya cep telefonu numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Anadolu Birlik Spor Kulübü bünyesindeki basketbol salonu; profesyonel basketbol salonu kiralamak isteyen grupların, kurum ve kuruluşların hizmetinde. ABSK basketbol salonlarının, benzerlerinden ayıran sayısız özelliği mevcut. Tesisimiz; özel antrenman yapmak veya arkadaşlarıyla nitelikli zaman geçirmek için kiralayan profesyonel sporcu, sporsever ve antrenörlere şut makinesi, Euroleague basketbol topları, solo assist, d-man gibi üst düzey ve kuka atlama engelleri ve diğer temel basketbol antrenman ekipmanlarıyla hizmet sunuyor, antrenman veya maçları ayrıcalığa dönüştürüyor.
Başkent Ankara’nın en güçlü spor kulüplerinin başında gelen ABSK’nın kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla salonlarımızı kiralayanlar, yine ABSK güvencesiyle basketbol maçlarının, basketbol turnuvalarının tadını çıkarabilir, spor kariyerlerini geliştirebilir. Kafeterya alanından ve tribünden spor yapanları izleme imkanı da sağlayan ABSK Tesisleri’nde ayrıca alçalabilir hareketli potalarımız, küçük sporcularımız için hizmette. ABSK bünyesindeki basketbol salonları kiralamak üzere uygun saatleri öğrenmek için sabit veya cep telefonu numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Anadolu Birlik Spor Kulübü bünyesindeki voleybol salonlarını, antrenman veya maç yapmak isteyenler kiralayabilir. Zemininden filesine, Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) onaylı toplarından yan ekipmanlarına kadar tüm araç-gereçleri birinci sınıf olan ABSK voleybol salonları, voleybol tutkunlarının her türlü ihtiyacını karşılamaya uygun. Tesis bünyemizdeki pas potası, manşet potası ve smaç makinesi ise voleybol severlerin ve profesyonel / altyapı sporcularının zamanlarını en verimli şekilde kullanmalarını, voleybol tekniklerini geliştirmelerini sağlıyor.
Otopark, soyunma odaları, duşlar, güvenlik, yeme-içme gibi temel tüm beklentilere de yanıt veren voleybol salonlarımız, ABSK güvencesiyle, kiralama yoluyla kullanıcılarına konforlu ve keyifli spor imkânı sunuyor. Kafeterya alanından ve tribünden spor yapanları izleme imkânını da tanıyan ABSK bünyesindeki voleybol salonlarını kiralamak üzere uygun saatleri öğrenmek için sabit veya cep telefonu numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.