Basketbol

BASKETBOL

ANADOLU BİRLİK SPOR KULÜBÜ

5 – 18 yaş aralığındaki basketbolcu adayları, uzman koçlarımız tarafından yaş gruplarına ve seviyelerine uygun şekilde hazırlanan eğitim programları sayesinde kademeli olarak topla iletişim kurmak, temel duruş, dribbling, pas, pozisyon alma, defans yapma ve şut becerilerini geliştirir.

Kazanmak kadar kaybetmeyi de öğrenmenin önemine inanan anlayışımız doğrultusunda, en büyük başarının, kazanılan maç sayısı değil öğrencilerimizdeki gözle görülür gelişim olduğu bilinciyle hareket ederiz. 5 – 18 yaş aralığındaki basketbolcu adayları, uzman koçlarımız tarafından yaş gruplarına ve seviyelerine uygun şekilde hazırlanan eğitim programları sayesinde kademeli olarak topla iletişim kurmak, temel duruş, dribbling, pas, pozisyon alma, defans yapma ve şut becerilerini geliştirir.

Büyük yaş grupları basketbol oyununu maç şeklinde oynayarak rekabet duygusunu da tecrübe etme fırsatını yakalayacaktır. Fark edilen yetenekli sporcularımızın takım oyuncusu kimliği ile kulüp takımlarına yönlendirilmesi konusunda en büyük destekçileriyiz.

BASKETBOL

ANADOLU BİRLİK SPOR KULÜBÜ